Сервіс Відгуки

Cервіс відгуків дозволяє отримати реальну оцінку товарів та послуг від Ваших клієнтів. Можете бути впевненими у достовірності оцінок, так як вони ретельно перевіряються нашими спеціалістами.

Отримання відгуків інтернет-магазину є наступним:

  • клієнт робить замовлення у Вашому інтернет-магазині;
  • після отримання замовлення наша система відправляє клієнту e-mail с проханням залишити відгук та оцінити сервіс;
  • клієнт залишає відгук, який одразу потрапляє на сайт або модерацію (якщо відгук негативний). В якості подяки є можливість надіслати клієнту подарунок (наприклад, знижку на наступне замовлення);
  • Ви отримуєте достовірну інформацію про Ваш інтернет-магазин та товари. А також збільшуєте кількість нових клієнтів!

Відгук буде відображатися на Вашому сайті і на окремій сторінці сервісу Revizion.

Негативні відгуки особливо ретельно перевіряються нашими фахівцями. Ви можете налаштувати смс-повідомлення для сповіщення - це дозволить прискорити вирішення проблеми. Також, можливий варіант не публікувати негативний відгук – за згодою клієнта, якщо ситуація була вирішена. Якщо оцінка фейкова або нецензурна, то вона не публікується. В особистому кабінеті Ви зможете бачити детальну статистику по вашим відгукам, та, виходячи з цього, зможете робити висновки про слабкі сторони, яким варто приділити більше уваги. Клієнту, який залишився задоволений Вашими послугами, Ви можете зробити “комплімент” (знижку або подарунок) - це індивідуально налаштовується в адміністративній панелі.

Після закінчення місяця користування нашим сервісом, Ви отримуєте детальний аналіз.

Для ресторанів принцип отримання відгуків виглядає наступним чином:

  • клієнт робить замовлення у Вашому ресторані;
  • після отримання замовлення клієнт сканує QR-код або копіює посилання з флаєру, пірамідки, картки тощо;
  • потім він залишає відгук за допомогою смартфона або планшета. Також у Вас є можливість віддячити клієнта знижкою або кавою у подарунок.

      В зв`язку з тим, що відгуки збираються як онлайн так і офлайн, підключити можливо будь-які заклади та установи - готелі, ресторани, інтернет-магазини, державні структури, медичні установи, нотаріальні контори тощо. Нашою головною метою є допомога клієнтам надавати максимально якісний сервіс та виявлення слабких сторін для його покращення. А споживачам приймати правильні рішення та обирати якісні послуги і товари.